Zaterdag 28 maart 19.30 uur Veiling goederen en diensten in De Morgenster, Herenweg 253 Vinkeveen

Veiling goederen en diensten

Zoals u wellicht weet, is de restauratie van de pastorie van de Morgenster te Vinkeveen in volle gang.
Met een flinke groep vrijwilligers wordt het werk tegen zo laag mogelijke kosten gedaan. Maar alle materialen en ook sommige specifieke kosten moeten betaald worden.

Op zaterdag 28 maart om 19.30 uur houden we ter gelegenheid van het 100 jarige kerkgebouw van De Morgenster een veiling.
De kavels die geveild worden zijn beschikbaar gesteld door kerkleden en lokale ondernemers.

U kunt bieden op een appeltaart, een robuuste Vinkeveense handheier of een pakket van Kees Sier maar ook op een week in een prachtig vakantiehuis in de natuur, een verzorgd kinderfeestje op een landje in Wilnis, toertocht achter op een motor inclusief lunch of een rondvaart over de plassen met hapje en drankje. Daarnaast staat ook een aantal catering mogelijkheden voor 4 personen en een borrelplank op de veilinglijst. Met recht voor ieder wat wils dus.

De gehele kavellijst staat vanaf 15 maart op de website www.morgenstervinkeveen.nl  Boekjes met alle kavels zijn inmiddels ook verspreid op de gemeenteavond, maar als u er nog geen heeft, kunt u die verkrijgen bij de kerk of scriba. De opbrengst wordt gebruikt voor de renovatie van de pastorie en onderhoud van het kerkgebouw.

We hopen een flink bedrag bij elkaar te veilen. 

 

 

Uitgelicht

Binnenkort